Aydınlık Ve Pürüzsüz Bir Cilt İçin Mirapeel ile Sihirli Bir Dokunuş

Herkesin hayali ışıl ışıl tertemiz bir cilde sahip olmaktır. 4. Nesil medikal transbrasion bakım cihazı olan Mirapeel profesyonel anlamda yepyeni bir cilt bakım yöntemi olarak karşımıza çıkmaktadır. Mirapeel sistemi sadece günlük cilt bakım ihtiyacımızı değil aynı zamanda bir çok kronikleşmiş cilt problemlerine çözüm sunmaktadır. Bunlar arasında akne , kuru cilt, pigmentasyon, skar, cilt sarkmalar, anti aging, güneş lekeleri, ince çizgi ve kırışıklık vardır. Mirapeel 3 ayrı uygulamayı tek bir sistemde sunmaktadır. 

Bunlar fractional transbrasion, mirarollers ve led terapidir. Miraroller ve transbrasion uygulamaları vakum destekli acısız son derece konforlu uygulamalar olup led terapi sayesinde iyileşme süreci hızlandırılmakta ve desteklenmektedir. Mirapeeli benzersiz kılan temel özellik transbrasion ve miraroller uygulaması yapılırken kendi özel ürünlerini aynı anda cilt altına uygulayarak tedavi etkinliğini maksimuma çıkarmasıdır. Mirapeel ile kullanılan özel ürünler arasında salsilik asit+ cilt temizleme solüsyonu, hyaluronic asit+nemlendirici solüsyon, vitamin c antioksidan+kojik asit+arbutin ve besleyici kompleks vitaminler yer almaktadır. Bu ürünlerin cilt üzerinde yenileyici, onarıcı, nemlendirici, temizleyici ve besleyici etkileri vardır. 

Mirapeel Nasıl Uygulanır?


Mirapeel uygulaması en güvenli ve cok yönlü mikroiğneleme teknolojisi ile ürünlerin eş zamanlı emilimini sağlar. Uygulanan ürün ve teknikler mikro dolaşımı arttırır, kolajen üretimini başlatır, yara iyileşmesini harekete geçirir, bakteriyeli enfeksiyonları tedavi eder, kırışıklık ve ince çizgileri yok eder, cildi sıkılaştırır, gözenek boyutunu azaltır. Tüm bu uygulamalar hem yüz ve hem vücut için kullanılabilir. Mirapeel  yüz , boyun ve dekolte için en etkili en kapsamlı cilt terapisi yöntemidir. Mirapeel uygulaması sonrası rahatlıkla sosyal hayata devam edilir. Mirapeel teknolojisi sayesinde medikal cilt bakımı uygulamalarını  bir üst seviyeye taşınmaktadır.


Facebook Twitter Google+ LinkedIn Pinterest Addthis